Nabudúce si prečítate:

25. marca 2014 Klubové aktivity Svet SUZUKI

13 Zraz Klubu Suzuki Polska 1. – 4.5.2014

Komentáre vypnuté na 13 Zraz Klubu Suzuki Polska 1. – 4.5.2014

Poľský Suzuki Klub opäť, ako každý rok, pripravil svoj veľký zraz. A aj náš klub dostal pozvanie.

Pozývame Vás a Vašich priateľov na náš tohtoročný nebezpečný, mysteriózny Sabath plný čiernej a bielej mágie s veľkým množstvom čarodejníc v Swiętokrzyskách horách v Poľsku!!! Pozvánka na XIII stretnutie Klubu Suzuki Polska!!!
Je nám potením pozvať Vás na každoročné, tentokrát už 13. stretnutie Klubu Suzuki Polska, ktoré sa bude konať 1. – 4.5.2014 (je možné prísť už 29.4.). Tohtoročné stretnutie ponesie názov „Sabbath trinástej čarodejnice Suzuki Clubu – prenasledovanie starej matere čarodejnice Baby Jagy“. Stretnutie sa bude konať v krásnom prostredí Świętokrzyskieho pohoria a základný tábor bude v Edukačnom centre vo Wolka Milanowska (http://www.centrum.scdn.pl/). Historicky je táto provincia Poľska známa čarodejníckymi sabatmi, záhadami, čiernou a bielou mágiou a veľmi zvláštnymi vecami zo stredoveku (diabli, lietajúce čarodejnice na metlách, čarodejníctvo a kúzla, upaľovanie čarodejníc na hraniciach apod.). Počas stretnutia bude bohatý doprovodný program aj pre autá 4×4 aj pre autá pre plochý terén. Program podujatia bude zverejnený do konca marca. Počas vášho pobytu bude organizovaná turistika s návštevou zaujímavých miest.

Organizačné info

Registračný poplatok pre posádky: 60 PLN vodič a spolujazdec zaplatené do 20.3.2014. Po tomto dátume to bude 80 PLN. Každá ďalšia osoba v aute 20 PLN.

Poznámka: úvodný darček bude závisieť od štedrosti sponzorov. Pokyny budú pripravené oddelene pre autá 4×4 a pre autá na rovinu.

Poplatok za ubytovanie: ubytovanie (2, 3 a 4 lôžkové izby s možnosťou extra postelí) 45 PLN na osobu a deň

Strava (cena na osobu): raňajky 15 PLN, večera 25 PLN.

Zľavy na stravu a ubytovanie: deti do 7 rokov 50%, deti 7-13 rokov 20%

Atrakcie ako návšteva múzea, pobyt v zábavnom parku sa platí na mieste. Cenník bude uverejnený čoskoro.

Platba obsahuje registračný poplatok a poplatok za ubytovanie a musí byť uhradená na nasledovný bankový účet: Stowarzyszenie Klub Miłośników Suzuki PL 90-034 Łódź, ul. Przędzalniana 20 Nr
IBAN: PL 13 1940 1076 3047 3371 0000 0000
BIC Code (Swift kód) banky: LUBWPLPR In
Do poznámky uveďte: Training, “nickname” x “počet osôb” x “počet dní”
Následne pošlite e-mail na: m.tokarczyk@klubsuzuki.pl

Ste vítaní aj v diskusii o Sabate na fóre nášho klubu: WWW.klubsuzuki.pl

Viacej informácií o stretnutí môžete nájsť aj na našej Facebookovej fanpage KSP – Klub Suzuki Polska.

O účasti môžete diskutovať samozrejme aj na našom fóre, kde zverejníme aj aktualizácie ohľadom programu.

TU MÔŽETE DISKUTOVAŤ

Váš názor na našom diskusnom fóre.