Nabudúce si prečítate:

25. januára 2011

Partneri

Komentáre vypnuté na Partneri

Pre spätnú kontrolu sa využíva tento aktuálny zoznam členov klubu.

www.suzukisuciastky.sk a eshop – náhradné diely (nové, použité) na všetky zn. Suzuki okrem japonských modelov. Zľavy pre členov Swift clubu.

Uvedené zľavy platia IBA pre členov SWIFT clubu, ktorých aktuálny zoznam nájdete vždy na tejto stránke. Dôležitým faktom pri uplatnení si uvedenej zľavy je mať pri sebe klubovú kartu “Swift Club” vydanú na meno majiteľa vozidla. Obchodní partneri majú právo spätnej kontroly členstva!

www.suzukisuciastky.sk a eshop

Ponúkané služby: náhradné diely (nové, použité) na všetky zn. Suzuki okrem japonských modelov. Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy: 10 % na náhradné diely – nové aj použité. Kontakt: kenvelo (Komárno)

Autosamolepky.eu

Samolepky podľa vlastného návrhu! Ochranné a karbónové fólie! Hotové samolepky – plamene, pruhy, tuning, značky áut, ornamenty, čísla…. Viac na autosamolepky.eu

Autoslalom.sk

Autoslalom.sk poriada seriály automobilových slalomov pre nelicencovaných účastníkov. Suzuki klub sa týchto súťaží pravidelne zúčastňuje a je partnerom Autoslalomu.

MSC Suzuki Slovensko

MSC Suzuki Slovensko je výhradné zastúpenie SUZUKI na Slovensku.

suzukishop.sk

Suzuki Shop je slovenský internetový obchod, zaoberajúci sa predajom príslušenstva na Suzuki Swift.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany suzukishop.sk:

 • 5% zľava na nákup príslušenstva

CARPOINT.sk

 • Autoservis – praca 10% zlava
 • Racingshop – 5% na racingove diely

centrumkolies.sk

Centrumkolies.sk je eshop, kde nájdete hliníkové disky, plechové disky, zimné a letné pneumatiky a rôzne doplnky. Uvedené zľavy platia IBA pre členov SWIFT clubu! Dôležitým faktom pri uplatnení si uvedenej zľavy je mať pri sebe klubovú kartu “Swift Club” vydanú na meno majiteľa vozidla. Obchodní partneri majú právo spätnej kontroly členstva! pneumatiky24.sk, kvalitnedisky.sk
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy:

 • clenovia ziskaju zlavu 5 % na pneumatiky pre znacku Suzuki.

PRO AUTO /Banská Bystrica/

PRO AUTO s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisným strediskom značky SUZUKI na Slovensku.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany PRO AUTO s.r.o.:

 • 10% zľava na všetky doplnky a náhradné diely
 • 10% zľava na servisné práce

INTER CARS

Spoločnosť Inter Cars je majväčším dodávateľom náhradných dielov pre osobné a nákladné automobily v Poľsku. Okrem toho nájdete v ponuke široký sortiment pre motocykle, tuning, dielenskú chémiu a tiež náradie pre vybavenie pracovísk. Moderné Logistické Centrum sa nachádza v Czastkowie Maz. pri Varšave. Celková jeho plocha tvorí 17.000 m2 a patrí preto medzi jeden z najväčších skladov automobilových dielov v Európe.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany INTER CARS:

 • 10% na všetko príslušenstvo zakúpené v sieti Intercars

Pre bližšie informácie píšte na jaykay@suzukiswift.sk
Pri objednávke budete potrebovať “zákaznícke číslo”, ktoré máme ako Swift Club pridelené.

PRO RACING

Automobilový pretekársky tím PRO RACING je výhradným importérom diskov OZ Racing na Slovensku. Prevádzkuje svoj vlastný e-shop http://www.kolesa.sk. Nájdete v ňom vo výhodnejších cenách disky, pneumatiky, chiptuning, športové vzduchové filtre, KW podvozky, bezpečnostné skrutky, radarové detektory – antiradary, náradie Sonic a tovar z katalógov pre automobilových pretekárov.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany PRO RACING. Pre bližšie informácie kontaktujte PRO RACING.
WWW.KOLESA.SK – e-shop OZ Racing diskov

AUTOKODUS /Zvolen/

Autokodus je distribútor olejov a mazív značky SHELL. Zaoberá sa aj predajom nahradných dielov značky Bosch.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany Autokodus:

 • 10% zľava na nákup olejov a mazív značky SHELL

AUTO-IDEAL SERVIS s.r.o. /Bratislava/

AUTO-IDEAL SERVIS s.r.o. je autorizovaným predajcom a servisným strediskom značky SUZUKI na Slovensku.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany AUTO-IDEAL SERVIS:

 • 10% zľava na všetky doplnky a náhradné diely
 • 10% zľava na servisné práce

RIEGGER.CZ

riegger.cz je český internetový obchod. Prevádzkovateľ obchodu, firma Auto-Moto Riegger s.r.o., je výhradným dovozcom tuning príslušenstva pre značku Suzuki v ČR. Zaoberá sa obchodom a montážou tohto príslušenstva. Všetky zariadenia, ktoré predáva, boli vopred testované na skušobných autách aby sa predišlo prípadným problémom pri montáži a pod. Príslušenstvo a tuningové diely, ktoré podliehajú homologizácii, sú dovážané a distribuované iba v prípade, že spĺňajú všetky predpísané normy. U všetkých dieloch je doporučovaná montáž v odbornom servise.
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany Auto-Moto Riegger s.r.o.:

 • 10% zľava na nákup príslušenstva

Dôležitým faktom pri objednávke je uvedenie nicku člena SWIFT clubu v bunke “firma” pri registrácii na e-shope v takomto znení: nick-suzukiswift.sk, t.z. napr. jaykay-suzukiswift.sk

presne.sk

GPS navigácie do auta, na turistiku, pre šport, navigačný softvér pre mobilné telefóny a množstvo príslušenstva kúpite najvýhodnejšie na http://www.PRESNE.sk, pre členov SWIFT clubu každých 14 dní špeciálna cena na vybrané produkty
Špeciálna ponuka pre členov Swift clubu platná od 12.08 – 26.08.2009:

MOBILCENTRUM /Žilina/

Firma Mobilcentrum sa zaoberá predajom a servisom mobilných telefónov a predajom veľkého množstva príslušenstva k mobilným telefónom. Ich cieľom je v prvom rade spokojnosť zákazníka. Najväčšia predajňa s mobilnými telefónmi v Žiline. Ponúka tiež predaj navigačných systémov, predaj mp3 prehrávačov a predaj SONY Playstation a príslušenstva SONY Playstation. Objednávky na tel. č.: 041/56 43 595
Pre členov Swift clubu boli dohodnuté nasledovné zľavy na základe spätnej kontroly členstva zo strany Mobilcentrum:

 • 5% zľava na všetky mobilné telefóny
 • 10% zľava na servisné práce