Nabudúce si prečítate:

13. januára 2011

O klube

Komentáre vypnuté na O klube

Logo

Swift Club je určený majiteľom značky Suzuki Swift a vznikol roku 2007.

Hlavným cieľom bolo vytvoriť pre majiteľov značky Suzuki Swift miesto, kde by si mohli vzájomne vymieňať svoje vedomosti a skúsenosti, a sústrediť tak na jednom mieste všetky užitočné informácie. Swift Club poriada stretnutia svojich členov a priaznivcov na rôznej úrovni. Nadšenci vlastniaci Swift sú možno aj vo Vašom blízkom okolí a môžete nadviazať užšie kontakty. Klub má naviac kontakty na príbuzné kluby v okolitých krajinách, na značkové servisy a aj importéra.

Klub prevádzkuje svoje internetové stránky s diskusným fórom. Môžete ich navštíviť a spoznať cez internet majiteľov Swiftu po celom Slovensku.

Logotyp klubu je pôvodným dielom zakladateľa klubu a prosíme o rešpektovanie autorských práv. © Swift Club

Kontaktný e-mail: info (a) suzukiswift (.) sk

Webová prezentácia
e-mail: webmaster (a) suzukiswift (.) sk

Ďalšie informácie:

Swiftujte s nami!

Sloganom Vás chceme pozvať medzi nás. Vy ste vo Swifte, my sme vo Swiftoch. Toto auto ste si nevybrali úplnou náhodou a naša spoločná motivácia nás spája. Pri rozhovoroch s inými majiteľmi Swifta získate rýchlejšie a viac informácií, rád a kontaktov.

Možno ste si našli na svojom Swifte vizitku klubu. Dal Vám ju iný majiteľ Swifta a je našou pozvánkou navštíviť web klubu. Zároveň sa možno dozviete, či vo Vašom okolí nie sú ďalší nadšenci. Zároveň aj Vy môžete dať inému majiteľovi Swifta vizitkou za stierač na vedomie, že ste tu aj Vy.

Na odkazoch vyššie nájdete ďalšie podrobnosti o klube, Swifte a jeho majiteľoch.

Príďte sa ukázať na ktorékoľvek z našich stretnutí.

Video: http://www.youtube.com/watch?v=wCbCh8Fpozw
Video si môžete stiahnuť vo vyššej kvalite kliknutím pravým tlačítkom na tento odkaz.